HRAVÉ LÉTO

Letní příměstský tábor

15.7. – 19.7., 29.7. – 2.8. nebo 12.8.-16.8. 2019

Obecné informace

Příměstský tábor je určený pro děti roč. 2006-2012, které se nechtějí o prázdninách nudit, ale přály by si zažít spoustu legrace, poznat nové kamarády, zasoutěžit si a aktivně strávit svůj volný čas. Tábor bude probíhat vždy od pondělí do pátku od 8 do 16 hod. v zázemí nového baseballového hřiště ve Frýdku- Místku (v areálu jsou k dispozici hřiště, šatny, klubovna, kuchyňka a sociální zařízení).

Celodenní program je vyplněn různými soutěžemi a hrami, jak pohybového, tak zábavného charakteru a je zaměřen na všeobecné sportovní vyžití dětí. Denní aktivity se budou konat, jak v areálu baseballového hřiště, tak v blízkém okolí (v parku, u řeky apod.). V případě nepříznivého počasí bude program přesunut do klubovny, případně do tělocvičny. Na jeden den je naplánovaný výlet.

Denní program

8:00 – sraz účastníků, přivítání dětí a seznámení s denním programem

8:30 – 12:00 – dopolední program (hry, soutěže, pohybové aktivity, turnaje) s pauzou na svačinku

12:00 – 13:30 – přesun na oběd a aktivity klidnějšího charakteru

13:30 – 16:00 – odpolední program (hry, soutěže, pohybové aktivity, turnaje) s pauzou na svačinku + zhodnocení denního soutěžení

16:00 – vyzvedávání a odchod dětí

Kdo tábor povede

Tábor povedou kvalifikovaní trenéři atletiky Run2BeFit s pedagogickým vzděláním, kteří mají praxi, jak v organizování táborů či akcí pro děti, tak dlouholeté zkušenosti v práci s dětmi.

Co budou děti potřebovat?

– sportovní oblečení (dle počasí), čepici, pláštěnku, sportovní obuv, láhev na pití, opalovací krém, kopii kartičky zdravotní pojišťovny

Cena

Cena pobytu je 1.600 Kč. V ceně je stravování (obědy, svačiny 2x denně, pitný režim), pronájem areálu, využívání sportovního náčiní a pomůcek, jednodenní výlet, pojištění, drobné odměny, odborný dozor.

Tábor se bude konat při minimálním počtu 12 dětí. V případě nenaplnění kapacity, bude účastníkům vrácena cena v plné výši.

Organizační pokyny

Místo pro své dítě zarezervujte prostřednictvím e-mailu lada.medvecova@run2befit.cz nejpozději do 30.6.2019. Vyplněnou a podepsanou přihlášku naskenujte a přiložte k e-mailu (pokud nemáte tuto možnost, stačí přihlášku vyplnit a zaslat bez podpisu, podepíšete jí v den nástupu dítěte na tábor). Bližší pokyny k platbě Vám budou zaslány v e-mailu.

Případné další dotazy budou zodpovězeny na tel. 723 161 274 nebo na emailu lada.medvecova@run2befit.cz.

Přihláška ke stažení zde: Přihláška hravé léto F-M