Atleťáček v Ostravici

Kde bude Atleťáček probíhat?

Kroužek bude probíhat na školním hřišti Základní školy a Mateřské školy Ostravice, která se nachází na ulici Ostravice 300. Za nepříznivého počasí, tzn. deště a v zimních měsících se trénink přesune do tělocvičny ZŠ Ostravice.

Kdy bude Atleťáček probíhat?

Tréninky začnou od druhého zářijového týdne, tzn. od 11.9.2019.

Tréninky pro předškolní děti ( ročníky narození 2013-2015):

středa 16:15-17:05

Tréninky pro školní děti (1.-5. třída):
středa 15:00-16:00

Co budou děti k Atleťáčku potřebovat?

Dětem postačí sportovní obuv, sportovní oblečení jako jsou tepláky či elasťáky, tričko, mikina a bunda, v případě chladného počasí potom rukavice a čepice, a láhev s pitím.

Co dětem Atleťáček přinese?

Děti si během hravých a pestrých tréninků užijí spoustu legrace, vybijí svou přebytečnou energii a poznají nové kamarády.

Co na děti v Atleťáčku čeká?

Trénink dětí je stejně jako u dospělých rozdělen do tří částí. V první části se děti zahřejí, rozcvičí pomocí různých honiček a postřehových her. V hlavní části se učí správně běhat, házet, skákat atd. a v závěrečné části na ně čekají hry na uklidnění.

Jak můžete své děti přihlásit?

Své děti můžete do kroužku přihlásit prostřednictvím emailu atletacek@run2befit.cz. Do emailu vždy uveďte jméno dítěte, ročník narození a místo a den tréninků, o který máte zájem.

Jaká bude jeho cena?
Čtvrtletní platba (říjen – prosinec, leden – březen, duben – červen) je 750 Kč. Měsíc září je zkušební a proto se platí podle odtrénovaného počtu tréninku (1 = 60kč). Platba za kroužek se hradí buď hotově na tréninku anebo bankovním převodem.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, všechny dotazy Vám rády zodpovíme na tel. čísle 739 211 911 (Pišová Petra) nebo 723 161 274 (Medvecová Lada)