Každý jsme jiný, máme jinou kondičku, jiný denní režim i odlišné časové možnosti. Navíc je důležité zohlednit aktuální zdravotní stav. Běh by Vás měl bavit a stát se příjemnou aktivitou, na kterou se budete těšit. Proto Vám nabízíme individuální běžecké tréninky pod vedením zkušených trenérů přizpůsobené na míru přímo Vám.

Můžete si objednat svůj individuální trénink nebo trénink pro skupinu, pokud máte nějakého parťáka, který chce běhat s Vámi.
Jako začátečníci se dozvíte, jak správně technicky běhat a co do tréninku zařazovat a máte tedy šanci omezit nejčastější chyby na minimum. S trenérem se taky jen tak lehce nevzdáte, protože Vám to prostě nedovolí.

Jakožto pokročilí běžci můžete přizpůsobit tréninky svým běžeckým cílům a rychleji tak dosáhnout lepších výsledků. Navíc správná běžecká technika je důležitá, jak ze zdravotního hlediska, tak z hlediska výkonnosti a můžete si být jistí, že při individuálním tréninku budete stále pod dohledem trenéra, který Vás donutí neustále myslet na to, jak správně běhat a rychleji si tak osvojíte správnou techniku.

Tréninky se navíc dají domluvit přesně podle Vašich časových možností, tudíž odpadají výmluvy, proč nejít běhat. Takže, ať už máte za cíl pouze s během začít, zhubnout, zvýšit fyzičku, zlepšit techniku, zrychlit, obzvláštnit svůj trénink nebo cokoliv jiného, jsou tyto tréninky vhodné přesně pro Vás.

Lekce běhu probíhají buď na baseballovém hřišti v Místku (štěrkový 400m okruh + tráva) nebo na tartanovém ovále (200m) na 7. Základní škole v Místku, případně se vybíhá do terénu.

Ceny individuálních tréninku (od září 2022):
Jednorázová individuální lekce: 400 Kč
V případě dlouhodobých individuálních tréninků: 350 Kč/ trénink

Je možnost také idividuálních tréninků pro dvojici (skupinu) – cena dle domluvy (záleží na počtu lidí ve skupině)

V případě zájmu se ozvěte na:
petra.pisova@run2befit.cz nebo volejte na 739 211 911.
lada.medvecova@run2befit.cz nebo volejte na 723 161 274.

Chcete někomu udělat radost? Pořiďte mu dárkový poukaz na individuální běžecké lekce nebo permanentku na Kondiční běžecké kurzy. Ke každému poukazu navíc dostanete průvodní dopis, ve kterém se dozvíte bližší informace k tréninkům.

Presentation1-poukaz

Presentation1-poukaz 2