Atleťáček v Dobré

Kdy a kde bude Atleťáček probíhat?

Kroužek bude probíhat na novém multifunkčním hřišti u ZŠ Dobrá (přesná adresa Dobrá 860). Tréninky se budou konat venku, v zimních měsících a v případě nepříznivého počasí (tzn. deště) se trénink přesunuje do tělocvičny ZŠ.

Kroužek je určený pro předškolní děti ze školky a děti navštěvující 1. – 3. třídu ZŠ.

Kdy bude Atleťáček v Dobré probíhat ve školním roce 2023/24?

Tréninky Atleťáčku budou probíhat vždy v pondělí od 16:00 do 17:00 hodin. Je možné si první trénink vyzkoušet a až poté se může dítě rozhodnout, zda bude chtít kroužek navštěvovat či nikoliv. Sraz bude 5 minut před začátkem tréninku přímo na hřišti nebo v tělocvičně.

Ve školním roce 2023/24 budou tréninky probíhat každé pondělí od 16:00-17:00 hodin.

První trénink proběhne v pondělí 18.9.2024

Co budou děti k Atleťáčku potřebovat?

Dětem postačí sportovní obuv, sportovní oblečení jako jsou tepláky či elasťáky, tričko, mikina a bunda, v případě chladného počasí potom rukavice a čepice, a láhev s pitím.

Co dětem Atleťáček přinese?

Děti si během hravých a pestrých tréninků užijí spoustu legrace, vybijí svou přebytečnou energii a poznají nové kamarády.

Co na děti v Atleťáčku čeká?

Trénink dětí je stejně jako u dospělých rozdělen do tří částí. V první části se děti zahřejí, rozcvičí pomocí různých honiček a postřehových her. V hlavní části se učí správně běhat, házet, skákat atd. a v závěrečné části na ně čekají hry na uklidnění.

Jak můžete své děti přihlásit?

Své děti můžete do kroužku přihlásit prostřednictvím emailu atletacek@run2befit.cz. Do emailu vždy uveďte jméno dítěte, ročník narození a místo a den tréninků, o který máte zájem.

Jaká bude jeho cena?
Čtvrtletní platba (říjen – prosinec, leden – březen, duben – červen) nyní činí 1200 Kč. Měsíc září je zkušební proto se hladí zvlášť  a poplatek činí 200 kč.

Platba za kroužek se hradí buď hotově na tréninku anebo bankovním převodem na účet 2800722502/2010.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, všechny dotazy Vám rády zodpovíme na tel.  739 211 911 ((Pišová Petra) nebo 723 161 274 (Růžičková Lada).