Atleťáček v Dobré

Kdy a kde bude Atleťáček probíhat?

Kroužek bude probíhat na novém multifunkčním hřišti u ZŠ Dobrá (přesná adresa Dobrá 860). Tréninky se budou konat venku, v zimních měsících a v případě nepříznivého počasí (tzn. deště) se trénink přesunuje do tělocvičny ZŠ.

Kroužek je určený pro předškolní děti ze školky a děti navštěvující 1. – 2. třídu ZŠ.

Kdy bude Atleťáček v Dobré probíhat?

Tréninky Atleťáčku budou probíhat vždy v pondělí od 15:30 do 16:30 hodin. Je možné si první trénink vyzkoušet a až poté se může dítě rozhodnout, zda bude chtít kroužek navštěvovat či nikoliv. Sraz bude 5 minut před začátkem tréninku přímo na hřišti.

Tréninky ve školním roce 2021/22

Jelikož kvůli koronaviru bude každý den do 16:00 hod. probíhat povinná dezinfekce tělocvičen, nemůže kroužek probíhat v původním čase. Podařilo se nám ale zajistit náhradní variantu. Ve školním roce 2021/22 budou tréninky probíhat každé pondělí od 16:00-17:00 hodin.

První trénink proběhne v pondělí 20.9.2021

Co budou děti k Atleťáčku potřebovat?

Dětem postačí sportovní obuv, sportovní oblečení jako jsou tepláky či elasťáky, tričko, mikina a bunda, v případě chladného počasí potom rukavice a čepice, a láhev s pitím.

Co dětem Atleťáček přinese?

Děti si během hravých a pestrých tréninků užijí spoustu legrace, vybijí svou přebytečnou energii a poznají nové kamarády.

Co na děti v Atleťáčku čeká?

Trénink dětí je stejně jako u dospělých rozdělen do tří částí. V první části se děti zahřejí, rozcvičí pomocí různých honiček a postřehových her. V hlavní části se učí správně běhat, házet, skákat atd. a v závěrečné části na ně čekají hry na uklidnění.

Jak můžete své děti přihlásit?

Své děti můžete do kroužku přihlásit prostřednictvím emailu atletacek@run2befit.cz. Do emailu vždy uveďte jméno dítěte, ročník narození a místo a den tréninků, o který máte zájem.

Jaká bude jeho cena?
Čtvrtletní platba (říjen – prosinec, leden – březen, duben – červen) je 900 Kč. Měsíc září je pro nové děti zkušební a proto se platí zvlášť, poplatek činí 150 Kč/měsíc. Je možné však měsíc září zaplatit rovnou s první čtvrtletní platbou (1050 Kč za září-prosinec). Platba za kroužek se hradí buď hotově na tréninku anebo bankovním převodem na účet 2800722502/2010.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, všechny dotazy Vám rády zodpovíme na tel. čísle 723 161 274 (Medvecová Lada) nebo 739 211 911 (Pišová Petra).