run1

pořádá

Kondiční běžecký kurz

pro ženy

Tento kurz je určen všem ženám, které se při tréninku z jakéhokoliv důvodu cítí lépe ve skupině žen. I když tento kurz již pár měsíců probíhá, nebojte se připojit do skupiny skvělých běhajících žen, které rády uvítají další běžecké nadšence. Kurz je vhodný jak pro rekreační sportovkyně, tak pro zdatnější běžkyně. Součástí kurzu je i cílené protahování a posilování svalových partií potřebných pro běh.

Kdy a kde bude kurz probíhat: každé pondělí a středu od 18:15 do 19:15 hod. ve venkovním areálu 7. základní školy ve Frýdku-Místku, na ulici 1. Máje 1700. Tréninky budou probíhat jak na tartanovém ovále, tak v přilehlém okolí. Mapa

Délka kurzu: měsíční kurz probíhající po celý rok. Kurz bude zahájen 4.4.2016.

Pro koho je kurz vhodný: Kurz je určen všem běžeckým nadšencům ženského pohlaví, kteří potřebují vypilovat techniku běhu, zlepšit základní fyzickou kondici, posílit, zpevnit a kteří si chtějí užít trénink ve skupině stejně naladěných žen.

Tréninková skupina: Maximální počet běžkyň je omezen /nutno se nahlásit předem.

Náplní tréninků bude:

tabulka4

Cena kurzu: 700 Kč/permanentka na 8 lekcí

Výhoda pro Vás: I když se jedná o měsíční kurz, je nám jasné, že jako moderní ženy a maminky ne vždy stihnete každý trénink. Abyste o něj nepřišly, připravili jsme pro Vás permanentku na 8 vstupů, které si můžete vybrat v průběhu dvou měsíců.

Co od kurzu očekávat:

tabulka5

 

Jak se přihlásit: emailem na bezeckekurzy@run2befit.cz nebo na tel. 723 161 274/ 739 211 911. Do e-mailu napište Vaše jméno, datum narození a kurz, o který máte zájem. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.