Co je Atleťáček?

Atleťáček nabízí hravé atletické tréninky zaměřené na všeobecnou pohybovou průpravu dětí. Atletická příprava je díky své rozmanitosti a všestrannosti vhodným pohybovým základem pro veškeré ostatní sporty, ale také přispívá k přirozenému a zdravému vývoji dítěte. Prostřednictvím pravidelných tréninků získá dítě také kladný vztah k pravidelnému sportování.

Pro koho je Atleťáček určen?

Tento kroužek je určen pro děti narozené v roce 2007-2015. Atletiku díky své přirozenosti zvládne každé dítě bez ohledu na jeho pohybové nadání či šikovnost, takže je vhodný úplně pro všechny.

Jaká bude jeho náplň?

Pro děti jsou připravované pestré a zajímavé tréninky plné her a soutěží, při nichž se učí základním pohybovým dovednostem jako je běh, skok a hod a rozvíjí své pohybové schopnosti, zejména rychlost a obratnost. Za použití různého náčiní a pomůcek (míčky, překážky, agility žebřík atd.) se pro ně učení stává zábavou.

Kdo se o Vaše děti bude starat?

O Vaše děti se budeme starat my. Dvě mladé, ale zkušené a školené trenérky atletiky. Stále se usmívající, trpělivé a přátelské, protože naším cílem je vytvořit příjemné prostředí, v němž se děti budou cítit dobře, budou se sem chtít vracet a aktivně trávit svůj volný čas.

Kde a kdy se bude atleťáček konat?

Děti trénují, cvičí vždy jednou týdně. Od dubna do října probíhá kroužek venku na tartanovém hřišti a na přilehlé travnaté ploše. Od listopadu do března pak v tělocvičně.

Jaká bude jeho cena?

Čtvrtletní platba (říjen – prosinec, leden – březen, duben – červen) je 750 Kč při jednom tréninku týdně, při dvou trénincích týdně 1250 Kč. Měsíc září je zkušební a proto se platí podle odtrénovaného počtu tréninku (1 = 60 Kč). Platba za kroužek se hradí buď hotově na tréninku anebo bankovním převodem.