Atleťáček ve Frýdlantu n. Ostravicí

Kde bude Atleťáček probíhat?

Kroužek bude probíhat na novém multifunkčním hřišti u ZŠ T.G. Masaryka ve Frýdlantu n. Ostravicí (přesná adresa Nám. T.G. Masaryka 1260). Tréninky se budou konat venku, v případě nepříznivého počasí (tzn. deště) a v zimních měsících se trénink přesunuje do tělocvičny ZŠ.

Kroužek je určený pro děti navštěvující 1. – 5. třídu ZŠ.

Kdy bude Atleťáček ve Frýdlantu n. Ostravicí probíhat?

Školní rok 2022/23 – Atleťáček bude probíhat klasicky vždy ve čtvrtek od 15:00 do 16:00 hodin. Jelikož chceme využít hezkého počasí, tak tréninky zahájíme již ve čtvrtek 15.9., ale tělocvičny pro kroužky na této škole fungují až od měsíce října. Proto první tři tréninky v září proběhnou pouze za hezkého počasí. V případě deště by se trénink musel zrušit. Od měsíce října již trénujeme za jakéhokoliv počasí.

První trénink tedy proběhne ve čtvrtek 15.9.2022

Sraz bude 5 minut před začátkem tréninku na hřišti. Děti navštěvující družinu je možné vyzvednout, ale je potřeba to nahlásit dopředu.

Co budou děti k Atleťáčku potřebovat?

Dětem postačí sportovní obuv, sportovní oblečení jako jsou tepláky či elasťáky, tričko, mikina a bunda, v případě chladného počasí potom rukavice a čepice, a láhev s pitím.

Co dětem Atleťáček přinese?

Děti si během hravých a pestrých tréninků užijí spoustu legrace, vybijí svou přebytečnou energii a poznají nové kamarády.

Co na děti v Atleťáčku čeká?

Trénink dětí je stejně jako u dospělých rozdělen do tří částí. V první části se děti zahřejí, rozcvičí pomocí různých honiček a postřehových her. V hlavní části se učí správně běhat, házet, skákat atd. a v závěrečné části na ně čekají hry na uklidnění.

Jak můžete své děti přihlásit?

Své děti můžete do kroužku přihlásit prostřednictvím emailu atletacek@run2befit.cz. Do emailu vždy uveďte jméno dítěte, ročník narození a místo a den tréninků, o který máte zájem.

Jaká bude jeho cena?
Čtvrtletní platba (říjen – prosinec, leden – březen, duben – červen) nyní činí 1200 Kč. Měsíc září je zkušební a platí se podle odtrénovaných tréninků. Pokud vyjdou všechny 3 tréninky, cena bude 300 Kč za měsíc září.

Platba za kroužek se hradí buď hotově na tréninku anebo bankovním převodem na účet 2800722502/2010.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, všechny dotazy Vám rády zodpovíme na tel.  723 161 274 (Růžičková Lada).