logo

Kondiční běžecký kurz

pro pokročilé

Je vhodný pro všechny sportovní nadšence se zalíbením pro běh, kteří chtějí vylepšit svou běžeckou techniku, zvýšit fyzickou kondici, zlepšit svou běžeckou výkonnost a posílit svaly potřebné pro běh.

Kdy a kde bude kurz probíhat: každé úterý a čtvrtek od 18:15 do 19:15 hod. ve venkovním areálu 7. základní školy ve Frýdku-Místku, na ulici 1. Máje 1700. Tréninky budou probíhat jak na tartanovém ovále či hřišti, tak v přilehlém okolí. Mapa

POZOR! Jelikož se nečekaně protáhla rekonstrukce školy a ovál a hřiště je ještě nedostupné, budeme od 4. září trénovat i nadále v areálu baseballového hřiště v Místku (nedaleko 7. ZŠ, vchod od restaurace Vagón). Trénovat budeme přímo tam anebo budeme vybíhat do terénu. Zpět na ovál na 7. ZŠ se opět vrátíme, jakmile bude rekonstrukce dokončena. Časy i dny tréninků zůstávají stejné.

Délka kurzu: 3 měsíce, duben – červen. Kurz bude zahájen 5.4.2016.

Pro koho je kurz vhodný: Kurz je určen aktivním rekreačním sportovcům, pro které se stal pohyb nedílnou součástí života. S během se však nesetkávají poprvé, jelikož v nohách už pár naběhaných kilometrů mají a rozhodně ne posledních.

Tréninková skupina: Maximální počet běžců (mužů i žen) je omezen /nutno se nahlásit předem.

Náplní tréninků bude:tabulka1

Vyhodnocení kurzu: Na začátku a na konci kurzu budou pořízeny fotografie a video zachycující Váš styl a techniku běhu. Následně budou tyto záznamy vzájemně porovnány a okomentovány na společném posezení ve sportovní laboratoři SPORTLAB, kde proběhne zhodnocení celého kurzu. Každý účastník kurzu obdrží CD s vlastními fotografiemi a videem.

Cena kurzu: 2400 Kč/čtvrtletí, popř. 800 Kč/měsíc (možno hradit měsíčně)

Co  můžeš od kurzu očekávat:

tabulka

Jak se přihlásit: emailem na bezeckekurzy@run2befit.cz nebo na tel. 723 161 274/ 739 211 911. Do e-mailu napište Vaše jméno, datum narození a kurz, o který máte zájem. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Odkaz na leták zde: kurz pro pokročilé