logo

Kondiční běžecký kurz

pro začátečníky

Je vhodný pro všechny začínající běžce, kteří nemají s během mnoho zkušeností a chtěli by se naučit správně technicky běhat a zároveň udělat něco pro své zdraví a kondici. Součástí kurzu je i cílené protahování a posilování svalových partií potřebných pro běh.

Kdy a kde bude kurz probíhat: každé úterý a čtvrtek od 17:00 do 18:00 hod. ve venkovním areálu 7. základní školy ve Frýdku-Místku, na ulici 1. Máje 1700. Tréninky budou probíhat jak na tartanovém ovále, tak v přilehlém okolí. Mapa

Délka kurzu: 3 měsíce, duben – červen. Kurz bude zahájen 5.4.2016.

Pro koho je kurz vhodný: Kurz je určen všem běžeckým začátečníkům, kteří potřebují poradit s technikou běhu, zlepšit základní fyzickou kondici a pro které je trénink ve skupince dobrou motivací.

Tréninková skupina: Maximální počet běžců (mužů i žen) je omezen /nutno se nahlásit předem.

Náplní tréninků bude:

tabulka4

Vyhodnocení kurzu: Na začátku a na konci kurzu budou pořízeny fotografie a video zachycující Váš styl a techniku běhu. Následně budou tyto záznamy vzájemně porovnány a okomentovány na společném posezení ve sportovní laboratoři SPORTLAB, kde proběhne zhodnocení celého kurzu. Každý účastník kurzu obdrží CD s vlastními fotografiemi a videem.

Cena kurzu: 2400 Kč/čtvrtletí, popř. 800 Kč/měsíc (možno hradit měsíčně)

Co od kurzu očekávat:

tabulka6

Jak se přihlásit: emailem na bezeckekurzy@run2befit.cz nebo na tel. 723 161 274/ 739 211 911. Do e-mailu napište Vaše jméno, datum narození a kurz, o který máte zájem. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Odkaz na leták zde: kurz pro začátečníky