Neuvěřitelně to letí, protože následující týden nás čekají poslední tréninky Atleťáčku v tomto školním roce! Před pár měsíci jsme poprvé vyběhli na dráhu a teď už se pomalu loučíme.Máme za sebou obrovský kus práce, stovky zdolaných překážek, skoků a hodů a hlavně nespočet úsměvů na tvářích našich malých i velkých atletů z Atleťáčku i MiniAtleťáčku.
Naposledy v tomto školním roce se tedy s dětmi uvidíme ve čtvrtek 19.6. a pak nás čeká letní prázdninová pauza.










