HRAVÉ LÉTO

Letní příměstský tábor

22.7. – 26.7.2019

 

Obecné informace

Příměstský tábor je určený pro děti roč. 2006-2012, které se nechtějí o prázdninách nudit, ale přály by si zažít spoustu legrace, poznat nové kamarády, zasoutěžit si a aktivně strávit svůj volný čas. Tábor bude probíhat vždy od pondělí do pátku od 8 do 16 hod. v zázemí fotbalového hřiště TJ SOKOL v Ostravici (v areálu jsou k dispozici hřiště, šatny, klubovna, kuchyňka a sociální zařízení).

Celodenní program je vyplněn různými soutěžemi a hrami, jak pohybového, tak zábavného charakteru a je zaměřen na všeobecné sportovní vyžití dětí. Denní aktivity se budou konat, jak v areálu fotbalového hřiště, tak v blízkém okolí. V případě nepříznivého počasí bude program přesunut do klubovny. Na jeden den je naplánovaný výlet.

Denní program

8:00 – sraz účastníků, přivítání dětí a seznámení s denním programem

8:30 – 12:00 – dopolední program (hry, soutěže, pohybové aktivity, turnaje) s pauzou na svačinku

12:00 – 13:30 – přesun na oběd a aktivity klidnějšího charakteru

13:30 – 16:00 – odpolední program (hry, soutěže, pohybové aktivity, turnaje) s pauzou na svačinku + zhodnocení denního soutěžení

16:00 – vyzvedávání a odchod dětí

Kdo tábor povede

Tábor povedou kvalifikované trenérky atletiky Run2BeFit s pedagogickým vzděláním, které mají praxi, jak v organizování táborů či akcí pro děti, tak dlouholeté zkušenosti v práci s dětmi.

Co budou děti potřebovat?

– sportovní oblečení (dle počasí), čepici, pláštěnku, sportovní obuv, láhev na pití, opalovací krém, kopii kartičky zdravotní pojišťovny

Cena

Cena pobytu je 1.700 Kč. V ceně je stravování (obědy, svačiny 2x denně, pitný režim), pronájem areálu, využívání sportovního náčiní a pomůcek, jednodenní výlet, pojištění, drobné odměny, odborný dozor.

Tábor se bude konat při minimálním počtu 12 dětí. V případě nenaplnění kapacity, bude účastníkům vrácena cena v plné výši.

Organizační pokyny

Pro přihlášení dítěte prosím vyplňte přihlášku a odevzdejte osobně na tréninku Atleťáčku nebo naskenujte a zašlete na e-mail petra.pisova@run2befit.cz nejpozději do 30.6.2019. Bližší pokyny k táboru a k platbě Vám budou zaslány v e-mailu.

Případné další dotazy budou zodpovězeny na tel. 739 211 911.

 

Na prázdniny s Vašimi dětmi se těší trenérky Run2BeFit – Pišová Petra a Medvecová Lada

Přihláška ke stažení zde: Přihláška hravé léto Ostravice