Příměstský tábor

HRAVÉ LÉTO v Pržně

 

Tábor bude probíhat od pondělí do pátku vždy od 8 do 16 hod. v zázemí občanského centra v Pržně a je určen pro děti roč. 2006-2012. Celodenní program bude vyplněn různými soutěžemi a hrami, jak pohybového, tak zábavného charakteru a bude zaměřen na všeobecné sportovní vyžití dětí. V případě nepříznivého počasí bude program přesunut do klubovny, případně do tělocvičny. Na jeden den je naplánovaný výlet.

Termín

26.8. – 30.8. 2019

Denní program

8:00 – sraz účastníků, přivítání dětí a seznámení s denním programem

8:30 – 12:00 – dopolední program (hry, soutěže, pohybové aktivity, turnaje) s pauzou na svačinku

12:00 – 13:30 – přesun na oběd a aktivity klidnějšího charakteru

13:30 – 16:00 – odpolední program (hry, soutěže, pohybové aktivity, turnaje) s pauzou na svačinku + zhodnocení denního soutěžení

16:00 – vyzvedávání a odchod dětí

Co budou děti potřebovat?

– sportovní oblečení (dle počasí), čepici, pláštěnku, sportovní obuv, láhev na pití, opalovací krém, kopii kartičky zdravotní pojišťovny

Kdo tábor povede

Tábor povedou kvalifikovaní trenéři atletiky Run2BeFit s pedagogickým vzděláním, kteří mají praxi, jak v organizování táborů či akcí pro děti, tak dlouholeté zkušenosti v práci s dětmi.

Cena

Cena pobytu je 1.600 Kč. V ceně je stravování (obědy, svačiny 2x denně, pitný režim), využívání sportovního náčiní a pomůcek, jednodenní výlet, pojištění, drobné odměny, odborný dozor.

Organizační pokyny

Místo pro své dítě zarezervujte prostřednictvím e-mailu petra.pisova@run2befit.cz nejpozději do 30.6.2019. Vyplněnou a podepsanou přihlášku naskenujte a přiložte k e-mailu (pokud nemáte tuto možnost, stačí přihlášku vyplnit a zaslat bez podpisu, podepíšete jí v den nástupu dítěte na tábor). Bližší pokyny k platbě Vám budou zaslány v e-mailu.

Případné další dotazy budou zodpovězeny na tel. 739 211 911 nebo na emailu petra.pisova@run2befit.cz.

Na prázdniny s Vašimi dětmi se těší trenérky Run2BeFit – Lada Medvecová a Petra Pišová.

Přihláška ke stažení zde: Přihláška hravé léto Pržno