Kondiční běžecký kurz
pro mírně pokročilé – pokročilé

Je vhodný pro všechny sportovní nadšence se zalíbením pro běh, kteří chtějí vylepšit svou běžeckou techniku, zvýšit fyzickou kondici, zlepšit svou běžeckou výkonnost a posílit svaly potřebné pro běh.

Kdy a kde bude kurz probíhat: každé úterý a čtvrtek od 18:15 do 19:15 hod. ve venkovním areálu 7. základní školy ve Frýdku-Místku, na ulici 1. Máje 1700. Tréninky budou probíhat jak na tartanovém ovále či hřišti, tak v přilehlém okolí. Mapa

Tréninky v zimním období, tzn. od listopadu do března: pondělí 18:30-19:30 tělocvična na 7. ZŠ ve Frýdku-Místku, středa 18:15-19:15 areál baseballového hřiště, odkud se bude vybíhat do terénu.

Začátek kurzu: úterý 11.září 2018. Kurz bude probíhat po celý rok, je však možnost si zvolit délku kurzu dle vlastního uvážení, a to zakoupením permanentky (8 vstupů) nebo se lze do kurzu připojit i v jeho průběhu.

Pro koho je kurz vhodný: Kurz je určen aktivním rekreačním sportovcům (mužům i ženám), pro které se stal pohyb nedílnou součástí života. S během se však nesetkávají poprvé, jelikož v nohách už pár naběhaných kilometrů mají a rozhodně ne posledních.

Tréninková skupina: Maximální počet běžců je omezen /nutno se nahlásit předem.

Náplní tréninků bude:

tabulka4

Během kurzu budou pořízeny fotografie a video zachycující Váš styl a techniku běhu. Následně budou tyto záznamy vzájemně porovnány a okomentovány na společném posezení, popř. zaslány emailem.

Cena kurzu: permanentka na cca měsíc 800 Kč/8 vstupů

Co od kurzu očekávat:
⦁ Zlepšení fyzické kondice
⦁ Zvýšení běžecké výkonnosti
⦁ Lepší techniku běhu, kterou získáš pod vedením zkušených trenérek
⦁ Rady ohledně běhu a témat s ním spojených
⦁ Skupinu, která Tě bude motivovat k lepším výsledkům
⦁ Dobrý pocit ze sebe samotného
⦁ Povzbuzení trenérek, které tě budou hnát kupředu
⦁ Výkonnostní hranice, které budeš neustále posunovat

Jak se přihlásit: emailem na bezeckekurzy@run2befit.cz nebo na tel. 723 161 274/ 739 211 911. Do e-mailu napište Vaše jméno, datum narození a kurz, o který máte zájem. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.