Atleťáček ve Fryčovicích

Kdy a kde bude Atleťáček probíhat?

Kroužek bude probíhat na multifunkčním hřišti u ZŠ, popř. hned naproti ve sportovním areálu TJ SOKOL Fryčovice (Fryčovice 628, 739 45). Tréninky se budou konat venku, v případě nepříznivého počasí (tzn. deště) se trénink přesunuje do malé tělocvičny ve FRY Relax Centrum.

Kroužek je určený pro děti navštěvující 1. – 5. třídu ZŠ.

Kdy  bude Atleťáček ve Fryčovicích probíhat?

Od nového školního roku, tzn. od září 2018 bude Atleťáček probíhat vždy v pátek od 13:30 do 14:30 hodin. První trénink proběhne v pátek 14. září 2018.

Co budou děti k Atleťáčku potřebovat?

Dětem postačí sportovní obuv, sportovní oblečení jako jsou tepláky či elasťáky, tričko, mikina a bunda, v případě chladného počasí potom rukavice a čepice, a láhev s pitím.

Co dětem Atleťáček přinese?

Děti si během hravých a pestrých tréninků užijí spoustu legrace, vybijí svou přebytečnou energii a poznají nové kamarády.

Co na děti v Atleťáčku čeká?

Trénink dětí je stejně jako u dospělých rozdělen do tří částí. V první části se děti zahřejí, rozcvičí pomocí různých honiček a postřehových her. V hlavní části se učí správně běhat, házet, skákat atd. a v závěrečné části na ně čekají hry na uklidnění.

Jak můžete své děti přihlásit?

Své děti můžete do kroužku přihlásit prostřednictvím emailu atletacek@run2befit.cz Do emailu vždy uveďte jméno dítěte, ročník narození a místo a den tréninků, o který máte zájem.

Jaká bude jeho cena?
Čtvrtletní platba (říjen – prosinec, leden – březen, duben – červen) je 750 Kč. Měsíc září je zkušební a proto se platí podle odtrénovaného počtu tréninku (1 = 50kč). Platba za kroužek se hradí buď hotově na tréninku anebo bankovním převodem.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, všechny dotazy Vám rády zodpovíme na tel. čísle 739 211 911 (Pišová Petra) nebo 723 161 274 (Medvecová Lada).

Na dítě, zapsané do atletického kroužku Atleťáčku, se vztahuje úrazové pojištění, které máme sjednané s pojišťovnou Kooperativa.