Atleťáček v Pržně

Kde bude Atleťáček probíhat?

Kroužek bude probíhat na hřišti u Základní školy v Pržně.  Tréninky se budou konat venku, v zimních měsících a v případě nepříznivého počasí (tzn. deště) se trénink přesunuje do tělocvičny ZŠ.

Kroužek je určený pro děti navštěvující 1. – 4. třídu. Je možné také děti vyzvednout z družiny a společně na trénink dojít, je však nutné to nahlásit předem.

Kdy bude Atleťáček v Pržně probíhat?

Tréninky Atleťáčku budou probíhat vždy v úterý od 14:15 do 15:15 hodin.

První ukázkový trénink proběhne v úterý 24.9.2019. Dítě si také může první trénink pouze vyzkoušet a až poté se může rozhodnout, zda bude chtít kroužek navštěvovat či nikoliv.

Co budou děti k Atleťáčku potřebovat?

Dětem postačí sportovní obuv a sportovní oblečení jako jsou tepláky či elasťáky, tričko, mikina a bunda, v případě chladného počasí potom rukavice a čepice, a také láhev s pitím.

Co dětem Atleťáček přinese?

Děti si během hravých a pestrých tréninků užijí spoustu legrace, vybijí svou přebytečnou energii a poznají nové kamarády.

Co na děti v Atleťáčku čeká?

Trénink dětí je stejně jako u dospělých rozdělen do tří částí. V první části se děti zahřejí, rozcvičí pomocí různých honiček a postřehových her. V hlavní části se učí správně běhat, házet, skákat atd. a v závěrečné části na ně čekají hry na uklidnění.

Jak můžete své děti přihlásit?

Své děti můžete do kroužku přihlásit prostřednictvím emailu atletacek@run2befit.cz.Do emailu vždy uveďte jméno dítěte, ročník narození a místo a den tréninků, o který máte zájem.

Jaká bude jeho cena?
Čtvrtletní platba (říjen – prosinec, leden – březen, duben – červen) je 750 Kč. Měsíc září je zkušební a proto se platí podle odtrénovaného počtu tréninku (1 = 60kč). Platba za kroužek se hradí buď hotově na tréninku anebo bankovním převodem.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, všechny dotazy Vám rády zodpovíme na tel. čísle 723 161 274 (Medvecová Lada) nebo 739 211 911 (Pišová Petra).