Atleťáček na Nové Vsi

Kde bude Atleťáček probíhat?

Kroužek bude probíhat ve sportovním areálu RS Budoucnost, Frýdlant n. Ostravicí, Nová ves 139.  Tréninky se budou konat venku, v zimních měsících a v případě nepříznivého počasí (tzn. deště) se trénink přesunuje do tělocvičny ZŠ na Nové Vsi.

Kroužek je určený pro děti ročník narození 2013-2016.

Kdy bude Atleťáček na Nové Vsi probíhat?

POZOR: jelikož se nám podařilo sehnat tělocvičnu na ZŠ, tak se tréninky Atleťáčku budou konat vždy ve středy od 17:15 do 18:00 hodin.

V září proběhnou dva zkušební tréninky (22.9. a 29.9.). Dítě si tak může trénink  vyzkoušet a až poté se může rozhodnout, zda bude chtít kroužek navštěvovat či nikoliv.

První trénink ve školním roce 2021/22 proběhne ve středu 22.9.2021

Co budou děti k Atleťáčku potřebovat?

Dětem postačí sportovní obuv a sportovní oblečení jako jsou tepláky či elasťáky, tričko, mikina a bunda, v případě chladného počasí potom rukavice a čepice, a také láhev s pitím.

Co dětem Atleťáček přinese?

Děti si během hravých a pestrých tréninků užijí spoustu legrace, vybijí svou přebytečnou energii a poznají nové kamarády.

Co na děti v Atleťáčku čeká?

Trénink dětí je stejně jako u dospělých rozdělen do tří částí. V první části se děti zahřejí, rozcvičí pomocí různých honiček a postřehových her. V hlavní části se učí správně běhat, házet, skákat atd. a v závěrečné části na ně čekají hry na uklidnění.

Jak můžete své děti přihlásit?

Své děti můžete do kroužku přihlásit prostřednictvím emailu atletacek@run2befit.cz Do emailu vždy uveďte jméno dítěte, ročník narození a místo a den tréninků, o který máte zájem.

Jaká bude jeho cena?
Čtvrtletní platba (říjen – prosinec, leden – březen, duben – červen) je 900 Kč.

Měsíc září je pro nové děti zkušební a proto se platí zvlášť, poplatek činí 150 Kč/měsíc. Je možné však měsíc září zaplatit rovnou s první čtvrtletní platbou (1050 Kč za září-prosinec). Platba za kroužek se hradí buď hotově na tréninku anebo bankovním převodem na účet 2800722502/2010.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, všechny dotazy Vám rády zodpovíme na tel. čísle 723 161 274 (Medvecová Lada) nebo 739 211 911 (Pišová Petra).