Kondiční běžecký kurz
pro začátečníky – mírně pokročilé

Je vhodný pro všechny začínající až mírně pokročilé běžce již s nějakou fyzickou kondicí, kteří by se chtěli naučit správně technicky běhat a zároveň udělat něco pro své zdraví a kondici. Součástí kurzu je i cílené protahování a posilování svalových partií potřebných pro běh.

Kdy a kde bude kurz probíhat: každé pondělí a středu od 18:30 do 19:30 hod. ve venkovním areálu 7. základní školy ve Frýdku-Místku, na ulici 1. Máje 1700. Tréninky budou probíhat jak na tartanovém ovále, tak v přilehlém okolí. Mapa

Tréninky v zimním období, tzn. od listopadu do března: pondělí 18:30-19:30 tělocvična na Obchodní akademii v Místku, středa 18:30-19:30 areál baseballového hřiště, odkud se bude vybíhat do terénu.

Začátek kurzu: pondělí 3.září 2018. Kurz bude probíhat po celý rok, je však možnost si zvolit délku kurzu dle vlastního uvážení, a to zakoupením permanentky (8 vstupů) nebo se lze do kurzu připojit i v jeho průběhu.

Pro koho je kurz vhodný: Kurz je určen všem běžeckým nadšencům (mužům i ženám), kteří potřebují poradit s technikou běhu, zlepšit základní fyzickou kondici a pro které je trénink ve skupince dobrou motivací.

Tréninková skupina: Maximální počet běžců je omezen /nutno se nahlásit předem.

Náplní tréninků bude:

tabulka4

 

 

 

 

 

 

 

 

Během kurzu budou pořízeny fotografie a video zachycující Váš styl a techniku běhu. Následně budou tyto záznamy vzájemně porovnány a okomentovány na společném posezení, popř. zaslány emailem.

Cena kurzu: permanentka na cca měsíc 800 Kč/8 vstupů

Co od kurzu očekávat:
⦁ Zlepšení fyzické kondice
⦁ Lepší techniku běhu, kterou získáš pod vedením zkušených trenérek
⦁ Rady ohledně běhu a témat s ním spojených
⦁ Skupinu, která Tě bude motivovat k lepším výsledkům
⦁ Dobrý pocit ze sebe samotného
⦁ Povzbuzení trenérek, které tě budou hnát kupředu

Jak se přihlásit: emailem na bezeckekurzy@run2befit.cz nebo na tel. 723 161 274/ 739 211 911. Do e-mailu napište Vaše jméno, datum narození a kurz, o který máte zájem. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.