shadow

Tréninky od 5.10.2020

Vláda České republiky od pondělí 5. října opět zavádí nouzový stav a v souvislosti s ním přichází v platnost omezení, která se týkají i některých našich tréninků

Dobrá zpráva je, že úterní a páteční tréninky Atleťáčku ve Frýdku-Místku budou probíhat normálně bez jakéhokoliv omezení, jak venku na hřišti, tak v tělocvičně. Nás, jakožto registrovaných sportovců pod Lašským sportovním klubem se nařízení netýkají a můžeme pokračovat v tréninku dál.
Horší situace je však u Atleťáčku, který se koná při školách jako zájmový kroužek. To se týká Atleťáčku v Dobré, na Ostravici, ve Frýdlantu nad Ostravicí a v Montessori škole ve F-M. Zde se mohou konat tréninky venku, kde je povolený počet 20 lidí, což splňují všechny skupinky. Problém nastává opět s tréninky v tělocvičně, kde je povoleno pouze 10 lidí a navíc některé ZŠ opět ruší veškeré kroužky a zakazují vstup po do tělocvičny. Zde se tedy bude situace řešit individuálně podle daných podmínek školy. Všichni obdrží informace k tréninkům prostřednictvím emailu v nejbližší možné době.