shadow

Atleťáček a Lašský sportovní klub F-M

Konečně se vše pomalu vrací do normálu a my Vám můžeme prozradit novinku, kterou jsme Vám chtěly oznámit již v dubnu, ale nechtěly jsme, aby se v tom koronavirovém šílenství ztratila. Někteří bystří jedinci si již všimli, že na přihláškách na příměstské tábory přibylo kromě našeho loga také logo Lašského sportovního klubu. Je to tím, že s tímto klubem začínáme úzce spolupracovat a Atleťáček se tak dostává pod jeho křídla. I když pro Vás v Atleťáčku se na první pohled nic nezmění, tak pro nás je to změna dost podstatná, protože nám to umožní kroužek i nadále rozšiřovat a posouvat dál. Pod záštitou velkého sportovního klubu budeme mít mnohem víc možností než jako dvě holky – trenérky, které chtějí svým běžeckým kroužkem bavit a rozvíjet děti.

Jsme moc rády, že se stal Atleťáček u dětí oblíbený a že hlavní myšlenka přivést děti ke sportu pomocí různorodých běžeckých her a soutěží se osvědčila. Po vzoru Atleťáčku tedy nově vznikl také kroužek Plaváček, kde se děti zábavnou formou naučí základům plavání.

Od 1. dubna tedy oficiálně došlo ke sloučení Atleťáčku s LSK F-M, což nám všem přinese řadu výhod a pro Vaše děti spoustu dalších sportovních možností.

IMG_0325-1200x900